SERAMİĞİN YENİ TANIMI SERRA

Türkiye seramik sektörüne 2012 yılında iddialı bir giriş yapan Serra, tasarım, kalite ve teknoloji konusundaki yaklaşımı ve dünya standartlarındaki üretim anlayışı ile yakın bir gelecekte dünya seramik pazarının en önemli oyuncuları arasına girmeyi hedefliyor.

Serra, sahip olduğu farklı ve büyük ebatları ile sektör profesyonellerine ve tüketicilere daha fazla estetik ve mimari çözüm sunarken; kullandığı teknoloji, kalite, tasarım, renkler ve dokuyla da sektörde farkılık yaratmak istiyor.

Türkiye'den ve dünyadan alanının en iyi tasarımcılarıyla çalışan Serra'da tasarımın önde gelen ülkeleri İtalya ve İspanya'dan ünlü tasarım firmaları yer alıyor.

Serra'nın her zevke uygun geniş ürün yelpazesi, seramik sektörünün yeni bir anlayışla şekillenmesine de fırsat sunuyor. Seramiği geleneksel kullanım alanlarının dışına çıkartan Serra, dokunduğu tüm mekanları sanat eserine dönüştürüyor.

ÜRÜNLER

Minimalist tasarımlardan, renkli çalışmalara, üç boyutlu tasarımlardan düz beyaza kadar her zevke hitap edecek ürün çeşitliliğiyle sunuluyor. Ahşap, Doğal Taş, Klasik, Modern ve Optima serilerimizi görüntülemek için lütfen tıklayınız.

TASARIMCILAR

Türkiye'nin yanı sıra dünya ölçeğinde faaliyet gösteren ünlü tasarım firmalar ile çalışıyor. Mekan tasarımları ise Seranit'in tasarım ekibi tarafından hazırlanıyor.

SERRA FİLMLER

Aquanit Duş Karosu Uygulama Filmi
Aquanit Porselen Duş Karosu
Serra Seramik : ArchiTiles Koleksiyonu
Serra Seramik Mükemmellik. Daima.
Serra Seramik Backstage
Serra Seramik Mükemmellik. Şimdi.
Seranit ve Serra TSE Çift Yıldız Belgesi